Wpływ diety na płodność

Dr Tadeusz Wasilewski i dr hab. n. med. Jolanta Wasilewska o wpływie diety na płodność.

„Skąd się biorą dzieci? Film o Naprotechnologii”

Już w najbliższy czwartek, 25 maja 2017 r. o godz 23.35 w TVP 1 odbędzie się emisja filmu Skąd się biorą dzieci? Film o Naprotechnologii reżyserii Marii Dłużewskiej.

Jest to piękna i wzruszająca historia kilku par małżeńskich, mających problem z poczęciem dziecka, pokazująca ich drogę do osiągnięcia wymarzonego „celu”. Do tego kilka słów medycznego komentarza i piękne ujęcia podlaskich krajobrazów.

 

 

Film jest już dostępny on-line

https://vod.tvp.pl/video/skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,skad-sie-biora-dzieci-naprotechnologia,30944157

Nasz Mały Cud

Cud, co za piękne słowo, dla jednych jest obce, dla drugich bardzo znane. Czasami dotyczy wielu osób, które nawet nie zdają sobie sprawy, że są jego świadkami. Ja nie należę do nich, gdyż jestem przekonana i pewna, że cud w moim życiu się zdarzył – ma na imię Faustynka.

Czytaj dalej

„Dziś dziękuję Bogu, że postawił Pana Doktora na naszej drodze”

Nie ma skuteczniejszej Nowenny od tej: Jezu, oddaję się Tobie, troszcz się Ty. Ta prosta i tak wymowna modlitwa towarzyszy mi każdego dnia. Z tymi słowami w duszy rodziłam mojego synka.

Czytaj dalej

„Nasz ukochany, tak długo wyczekiwany Synek urodził się zdrowy i piękny”

Na samym wstępie chcemy z całego serca pozdrowić Pana Doktora i podziękować za to, że nas prowadził w bardzo trudnym dla nas czasie, kiedy bezskutecznie próbowaliśmy zajść w ciążę. Dziękujemy ogromnie. Mamy nadzieję, że Pan Bóg pobłogosławi nas jeszcze kolejnymi dziećmi – cudownie jest być w ciąży i cudownie jest być rodzicem.

Czytaj dalej